moje małe inspiracje...trochę twórczo i codziennie:-
Blog > Komentarze do wpisu

Serwetnik i zakładka idą w Świat:-)

Dostałam taki piękny prezent od iwiki http://iwika2502.blox.pl/html:-)))

Cieszy najbardziej na świecie, bo to pierwsze takie wyróżnienie. Obiecuję nie przynieść wstydu:-))))))

Rozumiem,że teraz kolej, abym to ja przyznała zielony upominek, co będzie bardzo trudne, zważywszy na kreatywność blogowiczek:-) Wlaściwie to niewdzęczne zajęcie, bo lubię zaglądać w przeróżne miejsca i w każdym z nich odnajduję piękne inspiracje. Tak więc pozwolę sobie rozdać wyróżnienie wszystkim, do których ja zaglądam i którzy odwiedzają również mnie:-)))Zapraszam po odbiór:-)

A teraz chwila napięcia... Dziś losowałam zestaw serwetnikowo-zakładkowy:-)

Najpierw stworzyłam listę osób, które zostawiły ślad pod notką, nadałam im numerki, wrzuciłam ponumerowane karteczki  do koszyczka i ....wylosowałam numerek 14 (malgorzata-p17).Proszę przesłać mi dane do wysyłki na maila pepsifive@wp.pl i zaraz po weekendzie pospieszę na pocztę:-) Mam nadzieję, że będzie się podobało:-)

PS. Aneladgam- oczywiście zrobię Ci taki serwetnik, jeśli chcesz. Też w razie czego pisz na maila.To znaczy zrobię każdemu, kto wyrazi taką chęć. Proszę pisać na maila.

PS2.una-invitada! w ramach stałych, przemiłych odwiedzin chciałabym zaproponować Ci zakładkę z bliżej nieokreślonym wzorem:-)

piątek, 01 maja 2009, pepsione1980

Polecane wpisy

  • miłość na kolorowo

    Wczoraj i dziś świeciło piękne słońce. Takie zimowe i moźne. I nie wiem czy chciałam trochę wychłodzić palce, czy zatęskniłam za robieniem zdjęć, czy też dzień

  • Top 10 of my life...

    Dziś rano otwierając bloga przeczytałam zaproszenie od Agi z Oaza Bardzo to miłe, tym bardziej że tyczy się pozytywnych aspektów życia- czyli tego co lubię. Cho

  • o wszystkim po trochu, o smutku, radościach i codzienności.

    Mało mnie tu. To znaczy bywając zaglądam do innych blogów. Natomiast pisanie sprawia mi problem. A im dłużej nie piszę, tym ciężej jest zacząć. To też wina zaję

Komentarze
Gość: una-invitada, *.cable.ubr07.sgyl.blueyonder.co.uk
2009/05/01 18:46:40
ojej,umarlam:)no ja to juz tak przywiazuje sie jak pies;)kiedy raz odwiedze i mi sie spodoba,to zostaje.mimo,ze moj blog calkowicie inny,troche estetyki nikomu nie wadzi.nie samymi zamkami czlowiek zyje;)dziekuje serdecznie,jak mam Ci moj adres podeslac?
-
2009/05/01 20:31:25
pisz na maila pepsifive@wp.pl
-
2009/05/02 09:59:18
dziękuję za wylosowanie!!! adres już wysłałam meilem! pozdrawiam cieplutko:)
gratuluję pięnych prac!
-
2009/05/08 21:06:49
witam! zestaw cudowny - własnie dotarł! dziękuję!!!! i pozdrawiam